Barvy na střechy

 • DENAS Tekutá Lepenka

  Vodou ředitelná hydroizolační nátěrová hmota

  Ochranná hydroizolační nátěrová hmota pro střešní konstrukce z asfaltových pásů a stříkané PUR pěny.

 • DENAS Hloubková Penetrace

  Vodou ředitelný přípravek pro napouštění savých podkladů

  Aplikační vrstva: Penetrační nátěr

 • DENAS Hydrofobní impregnace

  Vodoodpudivý napouštěcí přípravek. DENAS HYDROFOBNÍ IMPREGNACE se používá pro napouštění savých stavebních materiálů za účelem snížení nasákavosti. Vhodným podkladem jsou omítky, betony, cihly, přírodní kámen, pálené a betonové střešní krytiny, cementotřískové a vláknocementové materiály apod. Vedle snížení nasákavosti oživuje vzhled materiálu.

  Aplikační vrstva: Penetrační nátěr

 • DENAS Na kovy 2v1

  Samozákladující antikorozní rychleschnoucí vodou ředitelná jednovrstvá barva.

  Povrchové úpravy kovových konstrukcí, kovových střech, klempířských prvků-i na čerstvý pozink, ocelových plotů, okapů, balkónových zábradlí, stožárů, sloupů osvětlení, kontejnerů, strojů a jiných kovových materiálů ve výstavbě a renovaci.

  Aplikační vrstva: Jednovrstvé barvy 2v1

 • DENAS Odmašťovač

  Nepěnivý koncentrovaný vodou ředitelný přípravek, určený k čištění a odmašťování středně znečištěných povrchů z oceli, litiny, nerezu, hliníku, skla a plastů.

  Pro svou vysokou účinnost je vhodný pro mezioperační mytí, údržbu a odmaštění kovových konstrukcí, podlah, střešních krytin a jejich doplňků, kovových plotů, dílců z mědi a hliníku, vše před aplikací práškových, vodou ředitelných i syntetických barev.

 • DENAS Střecha

  Vrchní vodou ředitelná barva na eternit.

  Použití:
  Povrchové úpravy skládaných střešních krytin (eternit, beton, pálená krytina), cementotřískových a vláknocementových desek a jiných silikátových podkladů v exteriéru i v interieru.

  Aplikační vrstva: Vrchní krycí nátěr

 • DENAS Univerzál Lesk/Mat

  DENAS UNIVERZÁL LESK, MAT je vodou ředitelná vrchní krycí barva na bázi jakostní akrylátové disperze obsahující stálobarevné pigmenty, jemná plniva, biocidní prostředky, koalescenty a další přísady, upravující její vlastnosti. Jako ředidlo obsahuje vodu, neobsahuje žádná aromatická rozpouštědla ani lakový benzín.

  Aplikační vrstva: Vrchní krycí nátěr

  Vzhled povrchu: Lesklý | Hladký, Hedvábný | Matný