V minulých dnech se konal další ročník prezentace Barevná inspirace, kterou pořádal Cech malířů, lakýrníků a tapetářů. Na této prezentaci jsme zodpověděli velké množství dotazů k našim barvám. Všem moc děkujeme za velký zájem.

Hledáme nové kolegy do naší lakovny DENAS Bílovec – Velké Albrechtice na pozici LAKÝRNÍKA.

Milí zákazníci, přejeme Vám příjemné a pohodové prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2023. Těšíme se na Vás v příštím roce.

Tým Denas Color

Výrobkem DENAS BETON jsme sponzorovali akci STUDÉNKA na FEST. Touto barvou se zrenovovalo pódium, na kterém vystoupila řada kapel, mj. INE KAFE a MORČATA NA ÚTĚKU.

Sponzorovali jsme výrobkem Denas Beton nátěr podlahy v Galerii Moritz na Zámku Bílovec.

Nejaktuálnější novinkou z laboratoře Denas jsou nyní samotné laboratoře.

Celý květen a červen nás můžete potkat na naši "šňůře" v řadě slovenských městech.

Rádi bychom Vás informovali, že naše vodou ředitelné průmyslové barvy Denas jsou nyní nově v tónovacím zařízení II.

Začátkem měsíce proběhlo v areálu Denasu praktické školení obchodních zástupců BAL Hostivař, kteří měli možnost si na „vlastní kůži“ vyzkoušet řadu našich novinek.

Naše "vlajková loď" vodou ředitelná barva Denas Univerzál nyní i v balení 0,3 kg!!

Po roční pauze se konal 16. ročník prezentace Barevná inspirace a DENAS byl u toho. Výstavu pořádal Cech malířů, lakýrníků a tapetářů. Jejím členům jsme prezentovali naše výrobky a představovali novinky.

Milí zákazníci, přejeme Vám příjemné a spokojené prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku.

V minulých dnech jsme se zúčastnili dvoudenních prezentací na prodejnách STAVEBNINY GALIČÁK v Ostravě. Zákazníkům jsme prezentovali širokou škálu našich novinek.....Nové obaly, nové odstíny, varianta protiskluzu výrobku Denas Beton, Denas Odmašťovač a v neposlední řadě Denas aditivum na sklo a kachličky. Zájem byl i o naše "starší" a osvědčené výrobky, jako je Denas na kovy 2v1.

V pátek 27.8.2021 bude z důvodu výpadku elektřiny naše podniková prodejna v Bílovci uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Představujeme Vám nákladní automobil v novém "dresu" DENAS, který už nyní můžete spatřit na silnicích.

Hledáme nové kolegy do naší lakovny DENAS Bílovec–Velké Albrechtice na pozici LAKÝRNÍKA. 
Životopisy posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo nás kontaktujte na tel. čísle +420737245513.

I v tomto týdnu se na Slovensku účastníme s našimi sesterskými firmami BAL SLOVAKIA a BARVY A LAKY TELURIA prezentací na prodejnách Kúzla farieb a Farebného ráje. Zákazníci těchto prodejen mají možnost se zástupci výrobců řešit všelijaké praktické i technické dotazy.

V minulém týdnu proběhly další instalace zbrusu nových regálů DENAS na prodejnách Barvy a Laky Hostivař a.s. v Třinci, Hranicích a také na obou místech v Ostravě.

Rádi bychom Vás informovali o změně vzhledu a objemu balení vodou ředitelné barvy na betonové povrchy a konstrukce DENAS NA BETON, které jsme pro Vás připravili pro letošní sezónu.

Od 19.4. na naší podnikové prodejně najíždíme na letní otevírací dobu (Po - Pá 6:00 – 16:30). Prodej již nebude omezen výdejním okénkem a zákazníci budou obslouženi přímo na prodejně.