Milí zákazníci, přejeme Vám příjemné a spokojené prožití vánočních svátků a úspěšný vstup do nového roku.

V minulých dnech jsme se zúčastnili dvoudenních prezentací na prodejnách STAVEBNINY GALIČÁK v Ostravě. Zákazníkům jsme prezentovali širokou škálu našich novinek.....Nové obaly, nové odstíny, varianta protiskluzu výrobku Denas Beton, Denas Odmašťovač a v neposlední řadě Denas aditivum na sklo a kachličky. Zájem byl i o naše "starší" a osvědčené výrobky, jako je Denas na kovy 2v1.

V pátek 27.8.2021 bude z důvodu výpadku elektřiny naše podniková prodejna v Bílovci uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Představujeme Vám nákladní automobil v novém "dresu" DENAS, který už nyní můžete spatřit na silnicích.

Hledáme nové kolegy do naší lakovny DENAS Bílovec–Velké Albrechtice na pozici LAKÝRNÍKA. 
Životopisy posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo nás kontaktujte na tel. čísle +420737245513.

I v tomto týdnu se na Slovensku účastníme s našimi sesterskými firmami BAL SLOVAKIA a BARVY A LAKY TELURIA prezentací na prodejnách Kúzla farieb a Farebného ráje. Zákazníci těchto prodejen mají možnost se zástupci výrobců řešit všelijaké praktické i technické dotazy.

V minulém týdnu proběhly další instalace zbrusu nových regálů DENAS na prodejnách Barvy a Laky Hostivař a.s. v Třinci, Hranicích a také na obou místech v Ostravě.

Rádi bychom Vás informovali o změně vzhledu a objemu balení vodou ředitelné barvy na betonové povrchy a konstrukce DENAS NA BETON, které jsme pro Vás připravili pro letošní sezónu.

Od 19.4. na naší podnikové prodejně najíždíme na letní otevírací dobu (Po - Pá 6:00 – 16:30). Prodej již nebude omezen výdejním okénkem a zákazníci budou obslouženi přímo na prodejně.

Hledáme nové kolegy do naší lakovny DENAS Bílovec – Velké Albrechtice na pozici LAKÝRNÍKA.

Nedávno jsme v naší lakovně realizovali velice zajímavý projekt. Šlo o drtiče kamene švédského výrobce SANDVIK, které jsme lakovali pro firmu FERRAM.

V pátek 6.11.2020 bude firma zavřená z důvodu celodenní odstávky elektrické energie.

Věříme, že moderním a jednotným vzhledem obalů docílíme pozitivního dopadu na vnímání sortimentu značky DENAS, jednoznačnou identifi kaci v prodejním regálu a trvale rostoucí oblibu mezi zákazníky, kteří ocení nejen prověřenou kvalitu receptur barev, ale také přehledný a prozákaznicky orientovaný vzhled obalu.

Nedávno jsme nalakovali potrubí pro přečerpávací elektrárnu do Norska. Podívat se můžete na fotografiích níže.

V prostorách Denasu se uskutečnilo praktické školení manažerů tónování z Barvy a laky Teluria. Školení se týkalo retailových i průmyslových barev, které se tónují v novém systému Telurmix 2. Všichni účastníci měli možnost si řadu barev vyzkoušet "na vlastní kůži".

V měsících červen a červenec se DENAS ve spolupráci s Barvy laky Teluria zúčastnil prezentací na prodejnách po celém Slovensku. Součástí prezentací jsou také praktické ukázky. Předváděli např. výrobky Denas 2v1, Hydrofobní impregnaci, Denas Garáž, atd. Zákazníci měli také možnost si aplikaci přímo vyzkoušet.

Jako první můžete v novém spatřit akrylátové lepidlo Ostafix N. První várka nových etiket již expeduje na prodejny.

V pátek 24.1. proběhlo v prostorách Denasu školení obchodních zástupců BAL, které se týkalo našeho maloobchodního sortimentu.

Rádi bychom se pochlubili velice zajímavou referencí na naší lakovnu, kterou jsme nyní od zákazníka obdrželi.

Byl vyvinut nový vodou ředitelný antikorozní základ pod názvem DENAKOR Z 300. Jedná se o antikorozní barvu s podstatně vyšší antikorozní účinnosti oproti běžným antikorozním barvám. Při tloušťce 50 µm suchého filmu odolá v solné i kondenzační komoře více než 500 h (u většiny běžných barev na trhu je tato odolnost sotva 120 h), viz. foto z kondenzační komory, kde barva odolala 1320 h. Existuje v matné a v pololesklé variantě.